З нас розпочинається ремонт!
- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Вирівнювання підлоги в Харкові

Выравнивание пола в Харькове
Выравнивание пола в Харькове
монтаж пола на лагах в Харькове

Монтаж підлоги на лагах в Харкові, як вид вирівнювання підлоги, досить поширений і під час чорнових оздоблювальних робіт у приміщенні будь-якого типу. Найчастіше цей вид вирівнювання підлоги застосовується в приватному секторі чи спорудах хрущовського типу. Монтаж підлоги на лагах являє собою роботу з деревом, а саме установку лаг під укладання ОСБ або укладання вологостійкої фанери. Встановлення підлоги на лагах у Харкові досить важкий вид оздоблювальних робіт потребує високих кваліфікаційних навичок та наявності профільного інструменту. Монтаж підлоги на лагах вимагає наявності знань у роботі з деревиною та дотримання технології укладання підлоги на лагах. Даний вид оздоблювальних робіт не слід проводити самому, оскільки через брак досвіду та знань фінішний результат може вам не сподобатися, або ви можете просто виконати роботу. Монтаж підлоги на лагах той у собі багато нюансів, не знаючи які можна все зіпсувати. Тому не варто виконувати монтаж підлоги на лагах самостійно, а краще довірити цей вид чорнового оздоблення фахівцям.

Наші фахівці поводять монтаж підлоги на лагах швидко та за демократичною ціною. Ми уважно ставимося до всіх своїх клієнтів, особливо до часу.

Замовити монтаж підлоги на лагах у Харкові можна за телефонами (066)60-977-76, (068)73-977-76 та наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Вид робіт

Одиниці
вимірювання

Вартість, грн

 Укладання фанери, ДСП, ОSB, QSB на дерев'яні лаги або підлогу

  м2 от 90 грн

Укладання фанери, ДСП, OSB, QSB на бетонну підлогу.

 м2 120 грн
 Монтаж підлоги на лагах (лаги та монтаж підлогової дошки/ терасної дошки)

  м2 250 грн
  Влаштування лаг під дерев'яну підлогу

  м2 170 грн

Вартість робіт може відрізнятися від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації телефонуйте за нашими контактними телефонами, що вказані на сайті.

Укладання ОСБ на дерев'яну підлогу

Плити ОСБ застосовується для виконання обшивки зовнішніх стін та оформлення внутрішніх поверхонь, до яких належать і підлоги в будівлях різних типів. Цей листовий матеріал має високі показники вологостійкості, завдяки особливості своєї структури. Якщо планується укладати плити ОСБ на поверхня дерев'яної підлоги, потрібно проведення установки лаг на перекриття. Товщина плит, які мають влаштовуватись на поверхню, буде впливати на крок встановлення. 

Укладаючи ОСБ на дерев'яну підлогу, необхідно пам'ятати про те, що цей матеріал потрібно монтувати перпендикулярно по відношенню до встановлених лагам. На них бажано розміщувати місця з'єднань, як коротких, так і більше довгі частини плити. Якщо лаги відсутні під місцем таких з'єднань, потрібно використання кількох додаткових деталей. 

При укладання ОСБ можливий варіант застосування плит з фрезерними краями, що з'єднуються методом паз-гребінь між собою. Але подібний спосіб з'єднання не завжди є доцільним, так потребує наявності Н-подібної скоби для з'єднання та допоміжної опори. Плити ОСБ фіксуються до лагів за допомогою таких кріпильних елементів, як спіральні цвяхи або шурупи. Їх встановлюють у місцях з'єднання матеріалу з кроком 15 сантиметрів, а в інших місцях крок установки кріпильних деталей мають становити 30 сантиметрів. Вони повинні утоплюватися на відповідну відстань, щоб перебували на одному рівні із плитою. Якщо таким чином міцність або жорсткість дерев'яного підлоги не достатні, можна використовувати клеючий склад, щоб з'єднати лаги із плитами ОСБ. Якщо дерев'яна підлога вирівнюється за допомогою плит ОСБ, потрібно спочатку усунути щілини за допомогою звичайної шпаклівки. на поверхню підготовленої підлоги можна покласти спінений поліетилен і встановити плити ОСБ у такий же спосіб, як описано вище. 

монтаж осб Харьков
           

У разі, коли планується поверх чорнової підлоги, виконання укладання керамічної. плитки, потрібне застосування спеціального складу з рідких цвяхів для кріплення плит. Після завершення робіт необхідно зачекати близько трьох днів, а потім можна приступати до виконання чистового варіанта статі, до яких відносять поверхня з паркету, плитки, ламінату чи лінолеуму. 

Головне простежити, щоб матеріал не продавлювався, після чого назовні проступатимуть кріпильні елементи, що стане небажаним результатом із досить неестетичним виглядом. Плити ОСБ відмінно підійдуть для встановлення не тільки чорнового. статі, а й чистової. Покриття з цього матеріалу зможе прослужити достатньо тривалий термін, якщо виконувати укладання відповідно до всіх будівельних нормами.