ПРОФ-РЕМОНТ СЕРВІС-
Втілює ваші мрії в реальність!

Вартість ремонту квартири в Харкові

від 3500 грн/м2.

Якісний ремонт квартири


Велике кількість організацій виконують ремонт квартири під ключ у Харкові, але не всі їх виконують з високою якістю.  Компанія Проф-ремонт сервіс  початку свою діяльність на харківському ринку з надання послуг ремонту та оздоблення квартир з 2010 року. За цей час було виконано чималий обсяг робіт з будівництву, ремонт та оздоблення квартир та офісів у Харкові, розробці дизайну інтер'єрів. Фахівцями був набутий чималий досвід у здійсненні будь-яких побажань клієнта під час ремонту будь-якої складності.

З моменту початку діяльності компанія досить успішно реалізує комплексні проекти, виконуючи капітальний ремонт квартир у Харкові. Спеціалістами нашої компанії виконуються не тільки косметичні маловитратні ремонти, а й капітальний ремонт дорогих і елітних квартир у Харкові, розташованих у престижних районах першої столиці. Найкращою рекомендацією нашої роботи є успішно завершені проекти та позитивні відгуки наших клієнтів.

Набутий практичний досвід дозволяє професійно виконувати весь перелік послуг з благоустрою та ремонту житлових квартир у будинках престижних районів Харкова. Усі фахівці компанії мають стаж роботи у секторі ринку. будівельно-ремонтні послуги у Харкові не менше 7 років.


Чому з нами вигідно:
ремонт Харьков цена Безкоштовний розрахунок вартості роботи в межах міста
ремонт Харьков грамотна консультація з усіх видів оздоблювальних робіт
ремонт Харьков повна комплектація об'єкту будматеріалами зі знижкою від 5% до 10%
ремонт Харьков цена великий спектр послуг з будівництва
працюють фахівці з великим досвідом роботи
Ми цінуємо свою репутацію та довіру наших клієнтів
Ми цінуємо свою репутацію та довіру наших клієнтів
вміємо працювати в стислі та понад стислі терміни у багато змінному графіку
Ми можемо починати роботу без авансу, що дозволяє розпочинати роботу без затримок і демонструє впевненість у тому, що клієнт буде задоволений нашою співпрацею
Демократичні ціни на всі види робіт
Будуємо та ремонтуємо вам, як для себе

Фахівці з внутрішньої обробки приміщень нашої компанії завжди застосовують у своїй практиці сучасні матеріали та технології, що дозволяє досягати максимально високої якості робіт. Адже, не секрет, що ремонт квартир і офісів має на увазі під собою найширший вибір якісних та різних за вартістю матеріалів з величезного асортименту різних фірм-постачальників, представлених на численних будівельних ринків Харкова.

Основний профіль діяльності нашої компанії - капітальний ремонт квартир у Харкові з нульового циклу до здачі. Іншими словами, ремонт квартир під ключ. Це має на увазі під собою концептуальну роботу з ремонту та оздоблення приміщень відповідно до дизайн-проектом, в сукупності з авторським наглядом дизайнера, з використанням сучасних технологій та якісних оздоблювальних матеріалів, залученням висококваліфікованих фахівців в галузі дизайну інтер'єрів, архітектури, окремих видів оздоблювальних робіт.

До складу ремонту приміщення входить комплекс комплексно-оздоблювальних робіт. зміною планування та конструкції квартири. Такий комплекс робіт дозволяє кардинально змінити вигляд приміщення. Це зміна геометрії кімнат і стель, влаштування ніш та арок, вирівнювання стелі та стін з дотриманням правильної геометрії, вирівнювання підлоги в один рівень або декілька, заміна всіх інженерних комунікацій. Різноманітність сучасних ідей у ​​поєднанні з професійним підходом дизайнерів та майстрів компанії дозволяє створювати в повному сенсі слова ексклюзивні інтер'єри.

Порядок роботи с замовником

- виїзд представника компанії на об'єкт з метою огляду та обміру, складання проектно-кошторисної документації, укладання договору на виконання ремонтно-оздоблювальних робіт та при необхідності – виконання авторського дизайн-проекту з наступним супроводом;

- комплексна реалізація проекту;

- комплектація приміщень відповідно до дизайн-проекту та проекту декорування.

Види робіт, які ми виконуємо під час будівництва та ремонту

До складу будівельно-оздоблювальних робіт входить:

- Капітальний ремонт квартири чи будинку в Харкові

- Євроремонт квартири у Харкові

- Елітний ремонт квартири у Харкові

- перепланування приміщення, влаштування ніш та арок, подіумів, багаторівневих стель;

- заміна радіаторів опалення, сантехприладів, вікон та дверей;

- штукатурно - малярські роботи, нанесення стінових покриттів;

- заміна електропроводки, телевізійних та телефонних ліній, охоронної сигналізації;

- укладання кахельної плитки у санвузлах, кухні, холі;

- укладання підлогових покриттів: кахель, мармур, ламінат та паркетна дошка, лінолеу та ковролін;

- поклейка шпалер;

- монтаж гіпсокартонних конструкцій;

- шпаклівка стін та стелі приміщення;

- скління та оздоблення балконів та лоджій;

- постачання та доставка матеріалів (за домовленістю);

- вантажно-розвантажувальні роботи, вивіз будівельного сміття (за домовленістю);

- вантажно-розвантажувальні роботи, вивіз будівельного сміття (за домовленістю); приміщення після закінчення ремонту (за домовленістю).

ремонт квартиры в Харькове цена