З нас розпочинається ремонт!


- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Монтаж дерев'яної вагонки у Харкові

Монтаж вагонки в Харькове

Монтаж дерев'яної вагонки в Харкові - це один з варіантів чистового оздоблення будь-якого приватного будинку, балкон квартири, сауни і лазні. Дерев'яна вагонка — екологічний, високоякісний та доступний матеріал, який користується популярністю як оздоблювальний матеріал у всі часи. Дерев'яна вагонка з радістю використовується як для обробки балконів, так і для дач, лазень та саун. Цей матеріал люблять використовувати для обробки стін, стель та мансард у будинках навіть найвищого класу.

Фахівці нашої команди з радістю виконують монтаж дерев'яної вагонки в Харкові за доступною ціною та за короткий термін. Ми надаємо роботи будь-якої складності, проконсультуємо та допоможемо підібрати якісні матеріали та покриття, порахуємо точну кількість вагонки, підкажемо за необхідності, як краще зробити розкладку.

Вартість монтажу вагонки у Харкові залежатиме від складності роботи, типу кріплення вагонки та площі приміщення.

Замовити монтаж деревянной вагонки в Харькове можна за телефонами (066)60-977-76, (068)73-977-76 і наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Монтаж дерев'яної вагонки Харків ціна

 Вид робіт

 Одиниці виміру

 Вартість

  Монтаж вагонки на прямі стіни з латами  М2 от 150
  Утеплення / шумоізоляція  М2 от 50
  Гідро-паро ізоляція  М2 50
  Фарбування в 2 шари (лакування)  М2 80 - 100
  антисептування обрешітки  М.п. 20

Вартість робіт може відрізнятись від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації дзвоніть за нашими контактними телефонами, що вказані на сайті.

Ми в першу чергу не посередники-виконроби, а будівельники – професіонали, а якщо ще точніше – об'єднання майстрів, готові будь-якої миті перетворити ваш інтер'єр за вашими побажаннями, смаком та стилем. Для цього ми маємо весь необхідний інструмент та кваліфікаційні навички, отримані за роки успішної роботи.
Монтаж вагонки в Харькове
Вартість монтажу вагонки залежить:

- геометрія приміщення;

- висота стель у приміщенні;

- якість підготовки поверхні;

- стан матеріалу, його сорт;

Вартість послуг з обробки вагонкою залежить від безлічі факторів - складності та необхідності підготовки поверхні, тип самого матеріалу, напрями укладання ламелів, необхідність додаткових робіт тощо. Приблизні ціни на обробку вагонкою у Мінську та області наведено у таблиці нижче.

Великий досвід наших майстрів дозволяє гарантувати високу якість, доступні ціни та широкий спектр робіт, що виконуються.

Монтаж деревянной  вагонки в Харькове