З нас розпочинається ремонт!


- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Укладання тротуарної плитки у Харкові

Укладка тротуарной плитки в Харькове

Тротуарна плитка — сучасний тип матеріалу, який чудово підходить для облагородження невеликих ділянок, таких як доріжки у скверах та парках, під'їзди до гаража, оформлення прибудинкової території на заміській ділянці.

Укладання тротуарної плитки у Харкові – це фінішний вигляд зовнішніх робіт. Укладання тротуарної плитки укладається на підготовлену основу. Від якості підготовки основи залежить те, наскільки якісно лежатиме ваша тротуарна плитка і те, наскільки довго вона вам прослужить.

Укладання тротуарної плитки досить трудомісткий і складний процес, що потребує чималого досвіду та кваліфікаційних навичок. Тому не варто виконувати укладання тротуарної плитки в Харкові самостійно, а краще довірити цей вид чорнового оздоблення фахівцям.

Укладка тротуарной плитки в Харькове

Укладання тротуарної плитки від нашої команди у Харкові вигідні, тому що ми ніколи не завищуємо ціни, пропонуємо співпрацю.

Укладання тротуарної плитки нашими фахівцями проводиться швидко. Ми уважно ставимося до всіх своїх клієнтів, особливо до часу.

Замовити укладання тротуарної плитки в Харкові можна за телефонами (066)60-977-76, (068)73-977-76 та наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Найменування робіт,
Укладання тротуарної плитки, Харків

 Одиниці виміру
 Вартість,
грн.

Укладання тротуарної плитки на підготовлену (сплановану та утрамбовану) основу

м2

150  грн.

Укладання тротуарної плитки (СТАРИЙ МІСТО/Креатив) на підготовлену (сплановану та утрамбовану) основу

м2

 200 грн.

Укладання клінкерної бруківки

м2

 200 грн.

Установка піскоприймача

 шт.

600 грн.

Демонтаж

м2

30%

Зняття асфальту, бетону до 5 см

м2

65

Підрізання премикань

м.п.

50 грн.

Фігурне укладання

м2

+ 30 %

Укладання піщанику (підлога)

м2

от 200 грн.

 Встановлення відливу (ВОДОСТОК)

м.п.

 100 грн.

 Встановлення поребрика

м.п.

 100 грн

 Установка дорожнього бордюру

м.п.

 150 грн

 Установка поребрика (коло, радіус)

м.п.

 150 грн

 Подушка з піску

 м2

 25

 Подушка із щебеню

 м2

 25

 Планування та ущільнення

 м2

 от 50

 Встановлення люка

 шт

 600

 Встановлення останнього ряду на розчин

 м.п.

 150

 Стежки шириною менше 0,8м.

 м.п.

 200

 Копка землі

 м3

 350

Вивантаження маніпулятора

ед.

25

Вивантаження матеріалу

т.

150

Вивантаження матеріалу далі 20м.

т.

250

Укладання геотекстилю

м2

25

Укладання утеплювача

м2

50

Виготовлення гарцівки

м3

400

Виклик консультанта/вимірника (при замовленні роботи безкоштовно)

послуга

100

Вартість робіт може відрізнятися від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації телефонуйте за нашими контактними телефонами, що вказані на сайті.


Укладання тротуарної плитки Харків ціна

Укладка тротуарной плитки в Харькове

 Укладання тротуарної плитки один з найважливіших атрибутів благоустрою практично будь-якої території. Тротуарна плитка має багато переваг у порівнянні з іншими матеріалами для мощення, має багато переваг: 

  1.Екологічна чистота матеріалу 
  2. Міцність 
  3. Морозостійкість 
  4. Довговічність 
  5. Естетичність 
  6. Елегантність

Если тротуарная плитка, Харьков уложена правильно, с соблюдением всех норм и правил, то она очень долго будет служить и радовать Вас. Наличие собственного производства тротуарной плитки позволяет нам дать полную гарантию за качество нашей работы "под ключ". У наших специалистов Вы можете по телефону получать квалифицированную консультацию по озеленению и по укладке тротуарной плитки. Вызов замерщика и составление сметы при заключении договора бесплатно. 

Укладання тротуарної плитки  буде здійснено найкращими фахівцями Професійний - ремонт сервіс, ви будете самі керувати процесом, а наші роботи допоможуть вам ідеально втілити ваші ідеї в життя. Вашим завданням у У даній справі буде визначення форми і кольору плитки, якщо ж серед стандартних палітр вам нічого так і не припаде до смаку, то не впадайте у відчай, у вас є унікальна можливість створити колір, який ви особисто захочете.
Укладка тротуарной плитки в Харькове
Укладка тротуарной плитки в Харькове

Кладка тротуарной плитки, выполненная нашими специалистами, обеспечит вам не только гарантию качества самого материала, но и убережет вас от ошибок, которые могут быть допущены при не совсем правильном ее наложении. Например при не правильном формировании каналов для отвода вода, есть возможность того что ваша плитка будет подвержена обледенению в зимний период, что создаст массу неудобств, в первую очередь для вас.

Отже, якщо вибір плитки здійснено, то варто лише замовити доставку та скористатися послугою – кладка тротуарна плитка, тоді ви зможете розслабитися і довірити справу кращим фахівцям, якісне виконання роботи в такому разі гарантовано. Зробіть все бездоганно, довіртеся працівникам Проф-ремонт сервіс, ми гарантуємо індивідуальний підхід, професіоналізм, швидку і злагоджену роботу. Ми запевняємо вас, що співпраця з нами подарує вам лише позитивні враження.

Укладка тротуарной плитки в Харькове

Ціну на укладання тротуарної плитки ви можете дізнатися, зв'язавшись з нами за телефоном, вказаним на сайті, так само на нашому сайті вказана адреса нашої електронної пошти, якою ви можете скористатися, щоб поставити запитання письмово.

Використання сучасної технології та техніки, постійне прагнення до досконалості – ось у чому полягає секрет наших успіхів у будівельному бізнесі.

Як складається ціна?

Чим більший обсяг роботи, тим менша ціна укладання. Обсяг роботи взагалі є визначальним фактором ціну і, як правило, він має бути не менше 100 кв. м, щоб за нього із задоволенням взялися фахівці за низькою ціною. Впливають також вид укладання та ґрунт, на який планується укладати плитку.  Укладання фігурної тротуарної плитки дещо вище за ціною, ніж найпоширеніша укладання цеглиною.

Укладка тротуарной плитки в Харькове
Укладка тротуарной плитки в Харькове