З нас розпочинається ремонт!
- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Штукатурні роботи у Харкові

Штукатурные работы в Харькове

Будь-який ремонт вашого приміщення після демонтажних робіт починається з штукатурки основу під нові види оздоблення. Штукатурка стін є досить трудомістким і складним процесом, що потребує чималого досвіду та кваліфікаційних навичок. Тому не варто виконувати штукатурні роботи в Харкові самостійно, а краще довірити цей вид чорнового оздоблення фахівцям.

Штукатурні роботи від нашої команди у Харкові вигідні, тому що ми ніколи не завищуємо ціни, пропонуємо співпрацю.

Наші штукатурні роботи проводяться швидко. Ми уважно ставимося до всіх своїх клієнтів, особливо до часу. Крім ручного способу нанесення штукатурки, ми також використовуємо механізований спосіб.

Замовити штукатурні роботи в Харкові можна за телефонами (066)60-977-76, (068)73-977-76 та наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Вид робіт

Одиниці
вимірювання

Вартість, грн

Цементно-піщана штукатурка (ручне нанесення) товщиною до 3 см по маяках (вартість роботи)

 м2

  150 грн

Гіпсова штукатурка (ручне нанесення) товщиною до 3см по маяках (вартість роботи)

 м2

  150 грн

Набиття штукатурної сітки

 м2

 50 грн

Вартість робіт може відрізнятися від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації телефонуйте за нашими контактними телефонами, що вказані на сайті.


Штукатурка стен Харьков

Штукатурка стін по маякам у Харкові

Штукатурні роботи - це заключна частина будь-яких будівельних робіт. В сучасному світі значення штукатурки неможливо переоцінити, оскільки за допомогою такого виду оздоблення, можливо, не тільки приховати видимі дефекти та вади, але й підвищити функціональні особливості будови. Таким чином, наприклад, оштукатурені стіни мають покращену шумоізоляцію та теплоізоляцію.

Фахівці нашої бригади виконують бездоганно будь-які види штукатурних робіт якісно та швидко. Більше того, у нас завжди оптимальне співвідношення ціни та якості.

Штукатурка стін Харків ціна можливо або сухий її виробляють за допомогою готових гіпсокартонних плит, або сирої, яку виробляють за допомогою спеціальної штукатурної суміші.

Штукатурні роботи Харків  є основою основ при вирівнюванні стін, стель та інших поверхонь, навички та вміння штукатурів є головним фактором якості виконання чорнової та фінішної обробки в житлових та громадських приміщеннях. Наші майстри чітко, швидко та професійно виконають усі штукатурні роботи у квартирах, заміських будинках, котеджах, таунхаусах, офісах та інших приміщеннях, незалежно від обсягу та складності виконуваних штукатурних робіт. Ми можемо запропонувати замовнику виконання штукатурних робіт високого якості з дотриманням усіх технологій нанесення вирівнюючої суміші та досягнення за потреби повної геометрії приміщень. При цьому максимальна похибка наших штукатурних робіт не більше 2,5-х мм на 3 метри: як у площині, що вирівнюється, так і в досягненні повної геометрії всього приміщення.

Штукатурка стен по маякам Харьков
Штукатурка стен гипсовой штукатуркой Харьков

Штукатурка гіпсовими штукатурками Харків. Ми виконуємо всі види штукатурних робіт гіпсовими штукатурками. Здійснюємо виконання штукатурних робіт по маяках: штукатурка стель і стін, штукатурка дверних і віконних укосів у будь-яких приміщеннях. У сучасному будівництві велике поширення набули штукатурні роботи сумішами на основі гіпсу.  Штукатурка Ротбантом та іншими штукатурними сумішами дозволяють добиватися відмінної якості виконуваних робіт. Застосовуючи гіпсові штукатурки можна швидко і якісно відштукатурити та освоїти великі площі виконуваних робіт. При цьому гіпсова штукатурка стін і стель Ротбантом дозволяє дуже якісно вирівняти кривизну поверхонь при відносно великому шарі, що наноситься до 70 мм без застосування армуючих сіток.

Штукатурка цементно-піщаними сумішами Харків. Наші фахівці бездоганно виконують штукатурні роботи сумішами на цементно-піщаній основіЦементно-піщана  штукатурка Харків набагато примхливіше і складніше в роботі. Проте за вмілої роботи з ЦП сумішшю, знанням складу суміші, необхідних добавок та технології нанесення штукатурки ми завжди досягаємо потрібного результату. При необхідності виконуємо армування стін та стель сітками, що значно дозволяє підвищити якість і надійність штукатурних робіт.

маячная штукатурка стен Харьков

Нанесення декоративної штукатурки Харків. У сучасному будівництві величезний вибір різних декоративних штукатурок різних видів, фактур та різних виробників. Наші майстри за бажанням замовника, виконають нанесення декоративної штукатурки на стіни та на будь-яку іншу підготовлену поверхню.

Виконання штукатурних робіт - це відповідальна робота, від якості якої може багато залежати. Тому будь-який власник приміщення хотів би, щоб оздоблення в його будинку була найбільш якісною. Цього можна досягти тільки в тому випадку, коли будь-які види штукатурних робіт виконує фахівець.

Штукатурные стен по маякам гипсовой штукатуркой Харьков