З нас розпочинається ремонт!


- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Стяжка підлоги у Харкові

монтаж гипсокартона Харьков

Стяжка підлоги Харків традиційно є однією з найбільш затребуваних послуг, що пропонуються на будівельному ринку. Скориставшись кваліфікованою підтримкою наших майстрів, ви отримаєте акуратну, рівну поверхню всередині приміщення за розумну вартість. І  все це при тому, що у своїй діяльності ми завжди використовуємо сучасне технологічне обладнання, що гарантує досягнення бажаних результатів.

Если вам нужна качественная, надежная и долговечная стяжка пола в Харькове по демократичной, среднерыночной цене, наша команда может вам с этим помочь. экономию средств заказчика. Для этого на место выезжает специалист-оценщик. Телефонуйте і ми завжди домовимось!

 Вид робіт

 Одиниці виміру

 Вартість

Влаштування чорнової маячної стяжки підлоги, під плитку / Влаштування чорнової маячної керамзито-цементної стяжки підлоги. / Влаштування чорнової маячної керамзито-цементної стяжки підлоги. / вартість роботи

 м2  від 150грн
 Устройство черновой стяжки пола (площадь меньше 15 м2) / стоимость работы

  м2   от 250 грн

Заливка нівелірмаси (чистова стяжка) / вартість роботи

 м2   від 100 грн

Армування стяжки залізною сіткою

м2   від 50 грн

Підсипка керамзиту під стяжку

 м2 від 35 грн

Пристрій гідроізоляції

  м2 від 80 грн

Утеплення підлоги / Шумоізоляція підлоги

 м2 від 50 грн

Вартість робіт може відрізнятись від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації зателефонуйте нашим контактним телефонам, що вказані на сайті.


Як ми працюємо?
1. Приймемо ваш дзвінок.
Дадимо професійну консультацію.
2. Приїдемо на замір.
Оцінимо вартість ремонту.
3. Складемо кошторис.
Складемо детальний кошторис та обговоримо всі умови.
4. Закупимо будматеріали.
Візьмемо весь клопіт по комплектації об'єкта на себе.
5. Виконаємо ремонт.
Зробимо ремонт вашого приміщення під ключ.
6. Гарантований результат.
Ви отримаєте якісний ремонт за розумну ціну.
Потрібен якісний ремонт у вашому приміщенні?
дзвоніть прямо зараз!
- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Телефонуйте з 9:00 до 19:00
Чому варто вибрати саме нас?

ВИСОКА ЯКІСТЬ

За 10 років професійної роботи, ми виконали більше 15000м2 будівельних та оздоблювальних робіт максимально якісно і на високому рівні сервісу!
ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Ми отримали колосальний досвід у сфері оздоблювальних робіт та набули достатньо професійних навичок для того, щоб виконати будь-яку вашу примху!
РОЗУМНА ЦІНА

Ми не завищуємо ціни і тримаємо їх на розумному рівні, щоб наші будівельні послуги були доступні для всіх наших клієнтів.
БУДМАТЕРІАЛИ

Замовивши у нас послуги, ви отримуєте гарантоване замовлення всіх будівельних матеріалів знижкою від 5 до 10% від ринкової ціни гарантовано!
Тільки спеціалісти

Для нас ремонт квартир - це не тільки робота, але і елемент самовираження, в який кожен їхній професіонал, який виконує роботу на совість.
Технологічність

Наявність професійного інструменту та обладнання дозволяє нам виконати будь-яку роботу, максимально швидко та гарантовано якісно!
наливной пол Харьков цена
стяжка по маякам Харьков цена

Послуга  «стяжка підлоги Харків» необхідна всім, хто затіяв капітальний ремонт. Вирівняти стару підлогу в квартирі, створити рівне основа для підлогового покриття в торговому центрі або довести до розуму підлогу дачі - у будь-якому випадку вам необхідна якісна стяжка підлоги.

Наша бригада виконує такі види стяжки:

- заливання цементно-піщаної стяжки по маяках;

- вирівнювання підлоги нівелірмасою;

- укладання осб плити  дерев'яна підлога;

- укладання осб плити  бетонна підлога;

- влаштування підлоги на лагах.

Если Вам необхідно залити  чорнову стяжку під плитку або вирівняти підлогу для подальшого укладання підлогових покриттів, то Ви сміливо можете скористатися нашими послугами.  Наші майстри допоможуть зробити рівну підлогу  швидко та якісно. За домовленістю укомплектуємо Ваш об'єкт усіма необхідними будматеріалами, за цінами нижче великих будівельних маркетів.  Ми забезпечуємо дотримання чистоти на об'єкті як під час, так і після надання послуги стяжки підлоги.Стяжки бувають кількох видів:

1. Цементно-піщана стяжка Харків. Найпоширеніший вид стяжки. Значна перевага цього виду перед іншими це ціна та простота. Більшість людей мають на увазі саме цей вид, коли чують слово стяжка.

2. Сухий стяг підлоги. Цей вигляд поки чомусь непопулярний, незважаючи на свою головну перевагу – швидкість виготовлення. Не потрібно готувати розчин, а потім чекати поки він охолоне - потрібно лише укласти сухий сипкий матеріал, зверху укласти гіпсові плити. І все готове.

 3. Самовирівнююча стяжка.  популярність. Тут не потрібні маяки, не потрібно рівняти - суміш сама розтікається горизонтально. Недолік – можна заливати лише тонкий шар (до 2 см).

 4. Комбінована. Цементно-піщана + самовирівнююча. Її основне призначення — Отримати ідеально рівну підлогу, якщо потрібно значно змінити рівень.

 5. Керамзитобетонна стяжка. На відміну від піщано-цементних сумішей вона володіє високими тепло- та звукоізоляційними якостями. За її допомогою досить просто вирівняти будь-які похибки на поверхні. Крім того, ця суміш екологічно чиста, має невелику вагу, що дозволяє суттєво економити витрати на її транспортування до будівельного об'єкту. Найчастіше застосовується, коли виникає потреба у значному піднятті рівня статі. Має високу міцність, тому не пропускає вологу та повітря.

 6. Полістиролбетонна стяжка. Полістиролбетон належить до одного з видів простих бетонів, показаних у типі композиційного матеріалу. Сам він складається з портландцементу і також гранульованого спіненого полістиролу. Полістирол дає стяжці легкість і підвищує їхню теплоємність. Головними позитивними якостями цієї речовини є надійність до руйнівних властивостей різних температур та атмосферних змін та велика вогнестійкість. Завдяки такому полістиролу, стяжка досить повітряна і має чудові ізолюючі якості. Підлога з подібної речовини буде досить теплою.

Поверхню необхідно підготувати, але тут немає жодних премудростей - всього лише прибираємо пил і сміття, перед заливкою цементно-піщаної або самовирівнюється стяжки можна змочити підлога.Етапи заливання цементно-піщаної та самовирівнювальної стяжки:

 1. Необхідно виставити водним рівнем чи нівеліром необхідний рівень. Пам'ятаємо, що мінімальна товщина цементно-піщаної стяжки 3 см, а максимальна товщина самовирівнюється - 2 см.

 2. Для цементно-піщаної стяжки необхідно встановити маяки (цементно-піщана стяжка по маяках Харків). Найчастіше використовують уже готові маяки, але якщо їх немає, то можна скористатися «дідівським способом» та використовувати дошки. Маяки встановлюють на відстані трохи більше метра один від одного. Прикріплюємо до підлоги за допомогою цементного густого розчину.

3.Далі слід приготувати розчин. Пропорції піску та цементу в залежності від марки наведені у таблиці. У магазинах продаються готові суміші, які просто розбавляємо водою. Якщо у вас не буде якихось екстремальних навантажень на підлогу, то використовуйте розчин марки 150 чи 200 залежно від фінансів.

 Визначення витрати матеріалів до розрахунку вартості пристрою стяжки.

На виготовлення 1 м3 цементо - піщаного розчину в пропорції 1:3 необхідно: цементу 450 кг цементу або 9 мішків по 50 кг, марки м 500, піску 31 мішка піску по 50 кг мішок.

Норми витрати матеріалів на приготування   розчину марки М 200

Цемент кг/м.куб

Песок кг/м.куб

450 кг при використанні марки М500

1550

550 кг при використанні марки М400

1550

На 1см  цементно-піщаної стяжки необхідно 5 кг цементу та 15 кг піску або 20 кг готової ЦПС.

Заливання. Самовірівнівний розчин просто заливаємо і чекаємо біля двох тижнів до повного висихання, а цементний розчин заливаємо між маяками та правилом вирівнюємо рівень розчину за маяками. Укладаємо розчин від далекого кута кімнати і простягаємо на себе, інакше самі опинимося в кутку і не зможемо вийти. Щоб не було тріщин необхідно двічі-тричі змочити водою при затвердженні. А за кілька днів уже можна буде ходити. Чекаємо три-чотири тижні до повного висихання. Все, стяжка готова! Якщо ми всі зробили правильно, то у нас вийде горизонтальна рівна підлога без великих тріщин. Деякі будівельники стверджують, що тріщини це нормально, але це неправда - допускаються тільки дрібні поверхневі тріщини. Решта – халтура. Ну а дрібні тріщини на цементно - піщаній стяжці можна прибрати заливкою зверху пару міліметрів самовирівнювального розчину.Самозмінні суміші, принцип їх заливки

Cамовеліруюамонівелірующіе суміші бувають на цементної чи гіпсової основі. Цементні вирівнюючі суміші є універсальними та можуть застосовуватися як у приміщеннях, так і зовні. Цемент у На відміну від гіпсу не боїться води. Цемент відноситься до так званих гідравлічним в'язким. Цемент твердне при взаємодії з водою, причому процес затвердіння відбувається як на повітрі, так і у водному середовищі.

Не слід застосовувати суміші на цементно-гіпсовому сполучному зовні приміщень, наприклад, для вирівнювання балконної плити або ганку. Волога проникатиме всередину нівелюючого шару і при замерзанні неодмінно призведе до його руйнування. Сухе промерзання цим сумішам не страшне, тому їх можна сміливо застосовувати у будинках сезонного проживання.

Самовирівнюючі суміші швидко твердніють. Вже за 3-8 годин по підлозі можна ходити. Це їх величезна перевага, оскільки влаштування підлоги практично не гальмує хід ремонту. Заливку підлоги роблять відразу, а вже потім приступають до вирівнювання стін та стелі. Таким чином, підлога встигає набрати необхідну міцність, поки оздоблювальні роботи працюють над іншими поверхнями.

Время готовности выровненного основания к финишной отделке зависит, прежде всего, от толщины слоя, а также от температуры и влажности в помещении. Так, при толщине 10-20 мм стяжка высыхает от 24 часов до 4 суток. При максимально допустимой толщине 100 мм время высыхания достигает 3 недель. И ускорить этот процесс уже невозможно, по крайней мере, на сегодняшний такие способы строителям неизвестны.

Щоб досягти хорошого результату необхідно перевірити залишкову вологість основи. Вона має перевищувати 4%. Чим міцніше виявиться основа, тим краще для вирівнюючої стяжки. Необхідно очистити поверхню будівельним пилососом, видаливши при цьому всі незакріплені частинки та будівельний пил. Далі наноситься відповідний ґрунт. Через 6 годин (час висихання ґрунту) приступають до пристрою вирівнюючої стяжки. Якщо підстави не достатньо міцне, що обсипається або дерев'яне, то вирівнювальний шар виконують на підкладки (стяжка на розділовому шарі).


За периметру приміщення укладається кромкова стрічка. Найзручніше працювати з самоклеючими стрічками. Кромкові стрічки ізолюють стяжку від ударного шуму та виступають демпфером між стяжкою та стіною.

Суха самовирівнююча суміш висипається в ємність, зачиняється водою у вказаній пропорції та ретельно перемішується будівельним міксером. Готовий розчин виливають на підлогу, поки вона не перекриється, а рівень не досягне рисок маячків. Рідку суміш розподіляють шваброю або голчастим валиком, який позбавляє її повітряних бульбашок.

Приблизно через 6 годин по підлозі можна буде ходити, але укладати покриття слід не раніше ніж за добу. Якщо вологість повітря перевищує 70%, то висихання стяжки, що самовирівнюється, збільшується вдвічі.

  Витрата нівелір маси на 1м2 при товщині 1см дорівнює приблизно 25 кг сухої нівелюючої суміші, що дорівнює одному мішку.Стяжка підлоги Харків традиційно є однією з найбільш затребуваних послуг, що пропонуються на будівельному ринку. Скориставшись кваліфікованою підтримкою наших майстрів, ви отримаєте акуратну, рівну поверхню всередині приміщення за розумну вартість. І  все це при тому, що у своїй діяльності ми завжди використовуємо сучасне технологічне обладнання, що гарантує досягнення бажаних результатів.Керамзитоцементна стяжка Харків

Керамзитобетонна стяжка має високі тепло- і звукоізоляційні якості. З її допомогою досить просто вирівняти будь-які похибки на поверхні.  Крім того, ця суміш екологічно чиста, має невелику вагу, що дозволяє суттєво економити витрати на її транспортування до будівельного об'єкту.

Керамзитоцементна стяжка застосовується, коли виникає потреба у значному піднятті рівня статі. Має високу щільність, тому не пропускає вологу та повітря.

Переваги даної керамзитобетонної стяжки:

- ціна залежить тільки від площі приміщення та товщини покриття;

- простота монтажу та довговічність в експлуатації;

- можливість вирівнювання будь-яких похибок та перепадів;

- сумісність з будь-якими покриттями для підлоги;

- високі хімічні показники – це вогнетривкість та вологостійкість;

- високі показники тепло- та звукоізоляції;

- стійкість до можливих проявів грибкових мікроорганізмів;

- використовується матеріал екологічно чистий і не надає згубного впливу здоров'я людини.

З основних її недоліків можна відзначити:

- Значний підйом підлоги.

- Потреба в шліфування поверхні для гладкості поверхні.

- Не годиться для промислових і виробничих підлог із-за невисокої міцності.

Керамзитобетонна стяжка Харків, пропорції до складу розчину.

При заливці стяжки з керамзитобетону її склад залежить від типу поверхні – суха або мокра керамзитобетонна стяжка. Так, для підлоги в житлових будинках оптимальним варіантом вважаються пропорції у співвідношенні: 1 х 3 х 4, тобто для класичної стяжки п'ять сантиметрів на один квадратний метр нам знадобиться використовувати 50 кг піскобетону та 60 л керамзиту (2 мішки по 30 літрів). Тобто на 1см керамзитної стяжки необхідно 10 кг ЦПС марки м300 та 12 л керамзиту.

Технологія заливки стяжки підлоги

 Є 3 варіанти заливання:

- Можна просто розсипати шар керамзиту, приблизно 8-10 см, по всій поверхні підлоги, вирівняти його та зверху залити шаром піщано-цементної суміші.

- Розсипати шар керамзиту з бетонної основи, вирівняти, а зверху пролити дуже рідким розчином цементу – цементним молоком. Зачекати, коли "схопиться" і зверху залити піщано-цементною сумішшю, яка потім вирівнюється.

- Спочатку зробити керамзито-піщано-цементну суміш, укласти її шаром необхідної товщини на бетонну основу, а після того, як ця суміш затвердіє (приблизно добу), укласти піщано-цементну стяжку, що вирівнює.

Береться ємність, в яку можна помістити щонайменше 3 відра керамзиту, відро піску, відро цементу. Перемішуємо суміш лопатою (якщо немає бетономішалки), поступово підливаючи воду до отримання однорідної маси.

Заливка відбувається рівномірним шаром із найдальшого кута. приміщення, поступово рухаючись до вхідних дверей. Для контролю рівномірності Укладання необхідно мати який-небудь щуп з позначкою на необхідному рівні. Залиту масу необхідно ретельно затрамбувати.

Далі приступають до безпосередньої заливання стяжки. В цьому випадку піщано-цементний суміші потрібно менше, так як стяжка буде висотою не більше 2 см. Невелике кількість розчину, що замішується, наносимо на підготовлену поверхню і акуратно розрівнюємо між маяками.

У міру висихання стяжки (приблизно через 2-3 дні) її поверхня необхідно рівномірно зволожувати водою, щоб стяжка не потріскалася. В процесі висихання стяжка дає невелику усадку, повне висихання настає через 4 Тижня. Якщо вам знадобиться ідеально рівна поверхня, можна стяжку залити наливною підлогою. У цьому прикладі не знадобилося, оскільки на стяжку  укладалася плитка  і ідеально гладка поверхня була не обов'язковою.

Необхідність  керамзитобетонної стяжки!

У сучасному будівництві при облаштуванні підлог дана технологія просто незамінна. Її також часто   використовують, у разі:

Якщо виникла потреба залити простір, який перевищує поріг у 15 сантиметрів. У таких випадках не можна заливати лише одну цементну суміш. Адже в більшості випадків перекриття будівель розраховані на певну міцність, тому при додатковому навантаженні виникає великий ризик ушкодження даної конструкції.

У Якщо виникла необхідність у зменшенні ваги самої бетонної стяжки. У здебільшого це стосується дерев'яних перекриттів. У таких випадках можна використовувати стяжку з пінопластом, який значно полегшить вагому частину конструкції.

Дана технологія є невід'ємним атрибутом сучасного будівництва. Вона дозволяє не тільки суттєво заощадити свій сімейний бюджет, а й також покращити якість житла. Для успішнішого освоєння даного матеріалу можна додатково переглянути відео керамзитобетонна стяжка.Полістиролбетонна стяжка Харків

Полістиролбетон належить до однієї з видів простих бетонів, показаних у типі композиційного матеріалу. Сам він складається з портландцементу і також гранульованого спіненого полістиролу. Полімер дає стяжці легкість і підвищує їхню теплоємність.


На відміну від жорстких утеплювачів як пінопласт, полістирол та тепло/шумоізоляція з мінеральних плит, полістиролбетон Харків нівелює перепади не повторюючи нерівностей бетонної основи, а враховуючи несучу здатність полістиролбетону можна скоротити висоту верхнього шару цемент піщаної стяжки до 30-40мм. Чого не можна досягти при використанні мінеральних плит і пінополістирол плит, пінопласту так як вони є великоформатними та нестійкими підставами.

Полістиролбетонна стяжка Харків — стяжка для підлоги з наповнювачем полістирол гранули. Для пристрою полегшених та теплих стяжок пропонуємо варіант пристрою із застосуванням політерму як наповнювач у цементний розчин.

Низька щільність спінених полістирол гранул дозволяють отримувати легку вагу розчину, який можна змінювати відповідно до вимог конкретної галузі застосування.

Полістиролбетонна стяжка Харків є полегшеної. ПРОФ-РЕМОНТ СЕРВІС пропонує вам технологію приготування полегшеної стяжки для підлоги з полістиролбетонної суміші, яка підходить для утеплення підлог, перших поверхів будівель, покрівель, горищ, (шар нанесення не менше 40-50 мм) по звукоізоляція міжповерхових перекриттів (шар 50-60 мм) з наступним укладанням напівсухої стяжки. Також пристрій легкої підлоги з наповнювачем. полістирольних гранул годиться  для зменшення навантажень на плити перекриттів у старих будівлях, на проблемних підставах у тому числі дерев'яні перекриття  з великими відхиленнями в рівні/площина з товщиною заливки від 80мм.

Застосування полістирольних гранул  як наповнювач для пристрою стяжки статі не вимагає жодних додаткових хімічних добавок. Хімічний склад наноситься на гранули в процесі виробництва, вступаючи в реакцію з водою при розмішуванні забезпечує зчеплення з цементним розчином з покращеними властивостями утворюючи однорідну масу.