З нас розпочинається ремонт!
- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Шпаклювальні роботи в Харкові

монтаж гипсокартона Харьков

Заключним етапом оздоблювальних робіт є шпаклівка стін або стелі . Цей етап є основним, так від якості виконання шпаклівки залежить те, наскільки красиво виглядатиме фінішне покриття на стелі або стіні. Шпаклівка в Харкові – це важкий, копіткий та складний процес, що потребує чималого досвіду та кваліфікаційних навичок. Тому не варто шпаклівку виконувати самостійно, оскільки неправильне нанесення цього оздоблювального покриття може зіпсувати весь ремонт або призвести до дорогої ситуації.

Шпаклювальні роботи в Харкові від нашої команди майстрів вигідні, тому що ми ніколи не завищуємо ціни, пропонуємо співпрацю та гарантуємо якість.

Ми проводимо шпаклювальні роботи в Харкові максимально швидко, виходячи з технології виконання цього виду робіт. Ми уважно ставимося до всіх своїх клієнтів, особливо до часу.

Замовити шпаклювальні роботи в Харкові можна за телефонами (066 )60-977-76, (068)73-977-76 та наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Вид робіт

Одиниці
вимірювання

Вартість, грн

Шпаклівка стін під шпалери в два шари (стіна), без вирівнювання та ґрунтовки

 м2

від 80 грн

Високоякісна шпаклівка стін під лампочку оштукатуреної, вирівняної стіни, без ґрунтування основи

 м2

від 120 грн

Шпаклівка під шпалери у два шари (стеля) без вирівнювання та ґрунтування стелі

 м2

від 100 грн

Високоякісна шпаклівка стелі під лампочку оштукатуреної, вирівнянної стелі, без ґрунтування основи

 м2

від 150 грн

Виведення зовнішніх/ внутрішніх кутів 

 м.п.

 35 грн

Шпаклівка укосів під шпалери

 м.п.

 від 80 грн

Шпаклівка укосів під фарбування

 м.п.

 від 120 грн

Закладка швів гіпсокартону під серпянку

м.п.

25 грн

Вартість робіт може відрізнятися від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації телефонуйте за нашими контактними телефонами, що вказані на сайті.

Шпаклевка стен Харьков

У таблиці, що наведена нижче, розписані етапи підготовки поверхні стін або стелі до фарбування преміум класу, згідно сучасних рекомендацій виробників оздоблювальних матеріалів та євро стандартів до внутрішньої обробки. У даний час, щоб уникнути появи тріщин після того, як був проведений ремонт стін або стелі застосовується молярне склополотно, або як його ще називають павутинкою.

Тріщини на стінах та стелі виникають через деформацію несучих конструкції будівель внаслідок довгих термінів експлуатації, а також через – за грубої перепланувань сусідів, коли бездумно вирізуються і ламаються частини несучих стін. Також цей малярський стеклохолст застосовується для того, щоб уникнути появи тріщин на елементах гіпсокартонних конструкцій, оскільки застосування серп'янки з фугенфюлером, як показує практика роботи таку гарантію дати на 100% не може і з часом тріщини на швах можуть з'явитись.

Шпаклевка потолка Харьков

Малярний склополотно клеїться як і шпалери під фарбування. Після того як склополотно висох за технологією його необхідно прошпаклювати готовою акриловою шпаклівкою та після пофарбувати. Хоча можна і не шпаклювати склополотно, але тоді є ймовірність того, що колір буде не таким, як ви очікували через більш глибокий просочення склополотна, через відсутність шпаклівки на ньому. Також значно збільшиться витрата фарби, тому що доведеться наносити зайвий шар фарби та залишиться структура ворсинок склополотна. Тому його і потрібно шпаклювати.

У даних таблиці наведено актуальні ціни якісних шпаклювальних робіт при проведених вже штукатурних роботах або монтажі гіпсокартону з замурованими швами.

Почнемо з того, що шпаклівка є практично фінішним етапом оздоблювальних робіт   і від якості її виконання залежить те, якою результат вийде наприкінці ремонту. Тому при виборі ціни на проведення робіт подумайте над тим, що економія 5 грн на квадратному метрі може стати незначною, порівняно з втратами коштів на переробку через халтуру. Тому не бачите на дешевизну, вибирайте професіоналів та пам'ятайте, якість не може бути дешевим. 

Шпаклівка стін, стелі у Харкові ціна

Від чого залежить ціна на шпаклювальні роботи?

- від типу поверхні;

- від початкового стану поверхні;

- від виду наступного оздоблення.

Шпаклевка потолка Харьков цена

Що таке шпаклівка, мабуть, знає практично кожен. Навіть якщо ви далекі від процесу ремонту, то Загалом ви уявляєте, що таке шпаклівка стін і стелі. Процедура шпаклівка проводиться як при косметичному, так і при капітальному ремонті. квартири. Можна сказати, що практично жоден ремонт не обходиться без шпаклівки. Власне, навіщо потрібна шпаклівка? Спробуємо перерахувати основні методи застосування шпаклівки:

- вирівнювання оштукатурених стін та стель;

- вирівнювання швів гіпсокартонних плит;

- закладення дрібних тріщин та багато іншого…

Наприклад, перед поклейкою шпалер, обов'язково проводиться шпаклівка стін Харків . Це дозволяє досягти ідеально рівної поверхні, що дуже помітно зрештою. Адже навіть товсті та важкі шпалери часом не здатні приховати шорсткість класичної цементної штукатурки.Шпаклівка Харків є своєрідним фінішним шаром. Необхідно пам'ятати про те, що суміші для шпаклівки накладаються виключно тонким шаром. Для вирівнювання великих перепадів площини і нерівностей застосовується тільки штукатурка.

Шпаклівка стелі Харків, в більшості випадків виробляється перед забарвленням шпалер або їх наклейкою. Сенс нанесення шпаклівки той самий - вирівняти стелю і зробити його площина ідеально гладкою. Шпатлівка стелі може бути проведена і під час монтажу підвісної стелі з гіпсокартону або рейок. Це необхідно в тому випадку, якщо в стелі є щілини та тріщини.

Технологія шпаклівки стін та стелі

Шпаклевка Харьков цена

Якщо ви вважаєте, що шпаклівка стін і стелі Харків зможе кожен, то тут ви глибоко помиляєтесь. Звичайно ж, вам ніхто не заважає купити шпаклівку та взяти в руки шпатель. Однак підсумковий результат, напевно, вас не задовольнить. Для Щоб якісно прошпаклювати стіни або стелю, необхідно не тільки мати матеріали та необхідні інструменти, а й знання технології та практичний досвід.

Якщо ви ніколи не шпаклювали стіни, то краще не псувати матеріал, а довірити цю справу кваліфікованим майстрам. Вартість шпаклівки стелі в Харкові і області не така висока, тому доцільно довірити незнайому роботу спеціалістам. Так ви заощадите не лише особистий час, а й власні засоби. Майстер зі шпаклівки у будь-якому випадку впорається з поставленими завданнями швидше та краще.

Однак якщо ви все ж таки вирішили шпаклювати стіни або стелю самостійно, наприклад під поклейку шпалер, то в цьому випадку необхідно підготувати такі інструменти:

- Вузький і широкий шпатель;

- ємність для шпаклівки;

- наждачна папір та утримувач для неї;

- дриль або шуруповерт із насадкою міксером.

Насамперед, необхідно підготувати стіни. Якщо є старі шпалери, їх необхідно повністю видалити. Для цього необхідно змочувати шпалери та видаляти їх невеликими. ділянками за допомогою шпателя відповідного розміру.

Шпаклевка под покраску Харьков цена

Далі проводиться грунтовка та сушіння поверхні. Після цього можна приступати безпосередньо до шпаклівки. Пам'ятайте про те, що якісна шпаклівка стін передбачає нанесення тонкого шару суміші. Вузьким шпателем необхідно накладати шпаклівку на широкий і вже наносити їм склад на стіну. Надлишки шпаклівки забираються широким шпателем. Якщо після висихання шпаклівки ви виявили надлишки та нерівності, то їх можна видалити наждачним папером відповідної зернистості.

Спробувати свої сили, звичайно ж, вартує. Однак найкраще буде замовити шпаклівку. стін недорого в нашій компанії. Просто дізнайтеся, скільки стоїть шпаклювання стін сьогодні, і ви безумовно прийміть рішення довірити цю справу досвідченим фахівцям. Шпаклівка, ціна який дуже прийнятна, виконується швидко та якісно, якщо в роботі задіяні досвідчені майстри. Не витрачайте даремно свій час, а краще дзвоніть до нашої компанії. Ми виробляємо шпаклівку стін та стель недорого та якісно.

Шпаклевка стен Харьков цена