З нас розпочинається ремонт!


- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Поклейка шпалер у Харкові

Поклейка обоев Харьков

Поклейка шпалер - це фінішний етап обробки будь-якої квартири чи будинку. За роки роботи ми переклеїли різні види шпалер у великій кількості – починаючи від вітчизняних шпалер та закінчуючи дорогими ексклюзивними шпалерами.

Поклейка шпалер - процес, що здається на перший погляд досить простим, вимагає досвіду, акуратності, терпіння та здібності майстер з поклейки шпалер у Харкові враховуватиме безліч одночасних факторів, що впливають на фінальний результат поклейки шпалер.

Поклеїти шпалери якісно у Харкові без регулярного досвіду – важко. Адже інструкція як клеїти шпалери, яка додається до кожного рулону не завжди відображає реальний стан справ - завжди є тонкощі при поклейці шпалер, які знає тільки дійсно досвідчений фахівець із поклейки шпалер, який клеїть шпалери практично щодня.

Поклейка шпалер у Харкові від нашої команди майстрів вигідні, тому що ми ніколи не завищуємо ціни, пропонуємо співпрацю та гарантуємо якість.

Ми проводимо поклейку шпалер максимально швидко, виходячи з технології виконання цього виду робіт. Ми уважно ставимося до всіх своїх клієнтів, особливо до часу.

Замовити поклейку шпалер в Харкові можна за телефонами (066)60-977-76, (068)73-977-76 і наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

 Вид робіт

 Одиниці виміру

 Вартість

  Поклейка шпалер на флізеліновій та паперовій основі без припасування малюнка          (стіни)   м2  від 60 грн
   Поклейка шпалер на флізеліновій та паперовій основі з припасуванням малюнка        (стіни) м2   від 70 грн.
  Поклейка шпалер на флізеліновій та паперовій основі без припасування малюнка          (стеля)  м2 від 75 грн.
  Поклейка шпалер на флізеліновій та паперовій основі з припасуванням малюнка        (стеля)   м2  від 90 грн.
  Поклейка шпалер під фарбування        (стеля)  м2   від 80 грн
  Поклейка шпалер під фарбування        (стіна)   м2  від 70 грн
  Поклейка малярного склополотна        (стіна)   м2  від 70 грн
  Поклейка малярного склополотна        (стеля)   м2  від 80 грн
  Поклейка фотошпалер   м2  від 200 грн
 Поклейка бамбукових та пробкових шпалер   м2  від 140 грн


Вартість робіт може відрізнятись від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації зателефонуйте нашим контактним телефонам, що вказані на сайті.



поклейка обоев Харьков цена

Ми не збільшимо, якщо напишемо, що найважливішим етапом ремонту  є обклеювання шпалерами стін Харків. Від вибору шпалер та якості виконання поклеювальних стін робіт залежить майбутній інтер'єр приміщення та атмосфера в ньому.

Поклейка шпалер - це відповідальна фінішна робота, в якій застосовуються новітні оздоблювальні матеріали та пристрої (різні ґрунтовки, флізелінові покриття, клею, лазерні рівні), які в свою чергу дозволяють виконати оздоблювальні роботи якісно.

Правильний підбір та поклейка шпалер Харків дозволить візуально розширити або навпаки зменшити приміщення, надати затишку та тепло.  Тільки справжній фахівець з поклейці шпалер здатний об'єктивно оцінити всі тонкощі та особливості Вашого матеріалу та, що важливо, заздалегідь виявити приховані складності, які можуть виникнути у процесі роботи.

Спираючись на отриманий досвід, дотримуючись технології, використовуючи передове обладнання від провідних виробників ми впевнено виконуємо роботи будь-якої складності. Наші спеціалісти – люди, які знайшли себе у своїй роботі. Ми знаємо, як правильно клеїти шпалери, працюємо, отримуючи задоволення, пишаємося та любимо свою справу.

Фактична ціна на поклейка шпалер Харків розраховується індивідуально та залежить від сукупності кількох факторів:

- Площа стін (при великих обсягах передбачена знижка).

- Особливості планування приміщення (сходові марші, колони, складна геометрія приміщення).

- наявність специфічних вимог та побажань.

- Різновид використовуваної продукції.

Як правильно клеїти шпалери

Вас хвилює питання: Як клеїти шпалери? У цьому немає нічого складного, технологія поклейки шпалер складається з кількох етапів. При дотриманні всіх рекомендацій, наклеювання шпалер пройде вам без особливих труднощів. І після такого досвіду, ми впевнені, ви розкажете друзям як поклеїти шпалери самостійно легко і швидко.

 
 

1. Вилучення старих шпалер (якщо таких немає, переходимо відразу до наступного етапу). Видаляти старі шпалери зручніше за все вузьким шпателем, злегка змочивши їх перед цим. Усе Наявні сколи і тріщини необхідно зашпаклювати. Якщо шпалери клеяться на гладку поверхню (пластик і т.п.), то надайте їй деяку шорсткість за допомогою наждачного паперу.

2. Приготування клеюШпалерний клей повинен легко розмішуватися, не утворювати грудок, ефективно протистояти грибкам та плісняві, не залишати плями на шпалерах. Зверніть увагу, що для наклеювання важких видів шпалер (склотканинні шпалери, текстильні, вінілові та флізелінові шпалери) використовуються спеціалізовані клеї. Зазвичай приготування клею не викликає великих труднощів. Для правильного приготування клею необхідно безперервно помішуючи воду у ємності висипати вміст упаковки всередину. Перемішуємо утворену масу до повного розчинення клею. Перед тим як клеїти шпалери, всю поверхню стін ґрунтуємо клеєм, розведеним з чистою водою на 1/3, 1/4 (вказано на упаковці).

3. Підготовка шпалер до наклеювання на стіни.
До початку роботи на стіні за допомогою схилу проводимо вертикальну лінію, якою ми і наклеюватимемо перше полотнище. Оскільки сучасні шпалери клеяться тільки встик, то не має значення починати їх клеїти від дверей до вікна або від вікна до дверей. Шпалери нарізаємо на шматки з невеликим запасом (50-70 мм) довжина. При нарізуванні шпалер на шматки необхідно враховувати періодичність повторення візерунка, підбирати сусідні полотнища по висоті для збігу малюнку. Хоча якщо шпалери однотонні, без малюнка, або під фарбування, то така потреба відпадає, що відчутно прискорює весь процес. За допомогою малярного валика покриваємо клеєм зворотний бік шпалер, шматки, покриті клеєм, складаємо навпіл не заминаючи місце вигину, таким чином щоб клей виявився всередині та витримуємо їх таким чином протягом часу, вказаного на упаковці (Зазвичай це 3-7 хв). Рекомендується дотримуватися цих тимчасових рамок. Непросочені шпалери будуть погано клеїтися, а при перетримці дешеві паперові шпалери можуть розбухнути настільки, що будуть розповзатися прямо в руках.

4. Поклейка шпалер на стіну. Після того як шпалери просочаться клеєм можемо клеїти їх на стіну, бульбашки та зморшки розгладжуємо жорсткою щіткою. Використовувати з цією метою вологу ганчірку не рекомендується, так як вона може зіпсувати самі шпалери. Слід стежити, щоб клей не видавлювався зі стиків, надлишки відразу видаляти вологою губкою. Оскільки шпалери ми нарізали із запасом по довжині, то після наклеювання шпалер у нас утворюється деякий надлишок матеріалу під стелею та у плінтуса. Цей надлишок зрізаємо за допомогою гострого ножа.

5. Приклеювання плінтуса. Для встановлення плінтуса в нижній частині шпалер проводимо горизонтальну лінію (можна скористатися ниткою) і обрізаємо шпалери так, щоб вони вийшли впритул до плінтуса. Після цього можна приступати безпосередньо до приклеювання самого плінтуса.

Коли поклейка шпалер завершена, рада - хоча б на добу закрити вікна та двері в кімнаті, щоб уникнути утворення протягів. Це дасть шпалерам добре пристати до стін і прослужити вам якнайдовше.

Як бачите, поклеїти шпалери самостійно – не так складно, як здається. Трохи терпіння, і ваші стіни заграють новими фарбами.

Які є види шпалер?

Найпростіший і доступний варіант – це паперові шпалери . Обклеювати їх потрібно тільки в тих приміщеннях, де нормальна вологість та мінімальне навантаження на них (наприклад, вітальня). На кухні або коридорі ці шпалери швидко втратить вигляд. Паперові шпалери поділяють на одношарові (симплекс) та двошарові (дуплекс). Перші – тонкі та неміцні, другі – міцніші, але однаково деформуються. 

Фотошпалери. Основа – папір із кольоровим фотозображенням. Це поширений вид шпалер, створює певний настрій. Вони користуються популярністю, особливо для створення атмосфери в дитячих кімнатах та холах. 

Вінілові шпалери.  Поряд з традиційними паперовими шпалерами великою популярністю користуються вінілові шпалери. Ці шпалери формуються із двох шарів – нижній шар паперу (тканини) покривається шаром полівінілу, а потім на поверхню наноситься малюнок або тиснення. 

Спінені шпалери, у яких верхній шар вінілу в результаті термічної обробки набув додаткову структуру, більш щільні та добре закривають нерівності поверхні стін.

Аналогом паперових шпалер, але в більш сучасному вигляді, є акрилові шпалери. Ці шпалери зносостійкі та повітропроникні. При цьому вони значно дешевші інших видів шпалер.;

Шовкографія – особливий тип шпалер з шовковими нитками. Вінілові шпалери досить міцні та вологостійкі, стійкі до вицвітання та механічних впливів. Їх можна мити, тому вони чудово підійдуть для кухні та коридору. 

Наступний вид шпалер - це велюрові шпалери. Вони чудово підходять для приміщень з низьким забрудненням, тому що через двошарову структуру вбирають запахи та пил. Такі шпалери не можна мити, вони погано переносять механічні дії. Зате велюрові шпалери надають кімнаті ошатного вигляду, тому ними цілком можна обклеїти вітальню. Вони не вигорають і досить довговічні при правильному поводженні з ними.

Флізелінові шпалери – один із найсучасніших типів шпалер. За рахунок того, що вони дуже міцні та досить товсті, нерівні стіни будуть менш помітні. Такі шпалери, зазвичай мають ширину один метр, що зменшує на стінах кількість стиків. Білі флізелінові шпалери зазвичай використовують під фарбування. Вони витримують до десяти фарбувань. Для фарбування використовують водоемульсійну, латексну або акрилові фарби. Ви зможете не тільки створити потрібну колірну гаму, але й допомогою трафаретів зробити будь-який малюнок.

Ще один вид шпалер - мийні шпалери. Вони відмінно підходять для санвузла та кухні. Їх можна мити не лише водою, а й та спеціальними засобами. Однак, такі шпалери дуже вимогливі до обклеюваної поверхні.

Металізовані шпалери - ще один представник неосяжного світ шпалер. Їх виготовляють, покриваючи паперову основу тонким шаром фольги, після чого на поверхню шпалер наносять тиснення чи малюнок. «Металева» поверхня цих шпалер зносостійка і добре миється, а для їх наклеювання необхідний спеціальний дисперсійний клей.

Основа коркових шпалер - кора коркового дуба. Готуються гарячим пресуванням за t = 360-400°С. З пробки при цьому виділяються речовини, що клеяться. Таким чином, пробка сама себе клеїть. Пробкові шпалери мають антибактеріальні властивостями. Коробки шпалер дарують почуття комфорту завдяки своїй натуральності та екологічності. Свої унікальні властивості цей природний матеріал зберігає більше 20 років, природно, при правильному виборі матеріалу для приміщення конкретного функціонального призначення. Випускаються такі шпалери у вигляді рулонів розміром 3х0, 48м. Наклеюється на будь-яку рівну поверхню, за умови, що вона чиста та суха: на картон, дерево, скло, стіни, пофарбовані синтетичною, акриловою або олійною фарбою і т.д. Якщо поверхня шорстка, її необхідно відшліфувати та нанести шар лаку або ґрунтовки. Крім обклеювання стін «пробкову самоклейку» використовують для відновлення зовнішнього покриття старих меблів, дверей, предметів інтер'єру. Час від часу протирайте шпалери вологою губкою або скористайтеся пилососом. Чистячі порошки використовувати забороняється!

  Джутові шпалери з лляним переплетенням бувають різного кольору та продаються в рулонах. З ними легко працювати, оскільки вони наклеєні на паперову основу. 

Килимові шпалери с пришитим ворсом («тафтинг-шпалери»).               Тафтинг - метод прикріплення ворсу до тканинної основи. Така декоративна обробка поглинає звук та зберігає тепло. Ці шпалери зроблені зі 100%-ного синтетичного волокна, нечутливі до вологості та щодо вогнестійкості. Вони приклеюються звичайним шпалерним клеєм. 

Шпалери на основі серп'янки – рулонний матеріал, що складається з двох шарів. Основу шпалер складає неткане целюлозне полотно. На нього наносять оздоблювальний шар спіненої целюлози. За допомогою оздоблювального шару спіненої целюлози отримують понад 60 видів малюнків та фактур, що імітують великі та дрібні структурні штукатурки. Шпалери мають високу зносостійкість, паропроникність, міцністю при наклеюванні. У процесі роботи деформуються. 

  Шпалери на основі деревного шпону, або фанерні, представляють нанесений на спеціальний щільний папір шпон із цінних порід деревини (товщиною ~0,1мм), продаються у вигляді полотна шириною 50-70 см або листами розміром 50-70 см. шпалери значно дешевше, ніж оббивка дерев'яними панелями.

В останнє час особливої популярності набули покриття, що набули торговельного назва "рідкі шпалери". Цей матеріал дозволяє створювати гладкі чи рельєфні покриття без швів. До складу покриття можуть входити бавовна, целюлоза, текстильні волокна. "Рідкі шпалери" розлучаються водоемульсійною фарбою і наносяться валиком або фарбопультом. Колєрівка "рідких шпалер" виготовляється спеціальними фарбами. Перевагою матеріалу є можливість його нанесення на бетонні, гіпсокартонні. поверхні, які мають значних дефектів (сколів, отворів). Покриття поставляються на український ринок у порошкоподібному чи рідкому вигляді.

 Склошпалери. Основу стелошпалер (скловолокнистих шпалер) складають волокна зі спеціального скла, яке витягують через фільєри в платиновому «човнику» при температурі близько 1200°С. Потім їх формують у пряжу і ткуть. В результаті одержують ткане полотно з різним малюнком. Сировиною для виробництва склошпалер мінеральні екологічно чисті матеріали: кварцовий пісок, сода, вапно, доломіт. Ці шпалери абсолютно екологічні і не схильні до впливу мікроорганізмів. Крім того, склошпалери не накопичують заряд статичної електрики, не виділяють токсичних речовин не викликають алергії. Вони паропроникні, водонепроникні, пожежобезпечні.

Лінкруст–– рулонний матеріал з рельєфним малюнком, що складається із щільної паперової основи, на яку нанесено пластичну масу, приготовлену на основі синтетичної смоли з наповнювачем. Зберігати шпалери слід у сухих приміщеннях у вертикальному становищі.

Текстильні шпалери  декоративне оздоблення стін та стель житлових приміщень. Це натуральне або штучне полотно (льон, шовк, віскоза) на паперовій основі. Шпалери мають підвищеною звуко- та теплоізоляцією, повільно вигоряють на сонці, але не стійкі до механічних ушкоджень. При наклеюванні текстильних шпалер дуже ретельно вирівнюються стіни та стелі, інакше будуть видно всі нерівності поверхні. Використовується клей для важких шпалер. Терти шпалери не можна, може бути пошкоджена структура поверхні. Текстильні шпалери не можна мити.

Завдяки новим технологіям у наше життя впроваджуються нові види шпалер. За рахунок своїх якостей, вони все більше завойовують авторитет та довіру. На сьогоднішній день, крім вищеперелічених видів шпалер, існує і безліч інших популярних новинок.