З нас розпочинається ремонт!


- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Дзвонить з 9:00 до 19:00

Монтаж пластикових панелей Харків

Монтаж пластиковых панелей Харьков

Завершальним етапом оздоблювальних робіт та ремонту коридору, ванної, балкона, кухні є монтаж пластикових панелей у Харкові. Монтаж ПВХ панелей - це одночасно і простий процес, але й у той же час складний, через велику кількість нюансів, з якими стикаєшся в процесі монтажу. Також монтаж ПВХ панелей у Харкові вимагає не лише знань, а й наявності інструменту.

Монтаж пластикових панелей – це важкий, копіткий та складний процес, що потребує чималого досвіду та кваліфікаційних навичок. Тому не варто його виконувати самостійно, тому що монтаж або різання може зіпсувати все або призвести до дорогої ситуації.

Монтаж пластикових панелей у Харкові від нашої команди майстрів вигідний, тому що ми ніколи не завищуємо ціни, пропонуємо співпрацю та гарантуємо якість.

Ми проводимо Монтаж пластикових панелей у Харкові максимально швидко, виходячи з технології виконання цього виду робіт. Ми уважно ставимося до всіх своїх клієнтів, особливо до часу.

Замовити Монтаж пластикових панелей в Харкові можна за телефонами (066)60-977-76, (068)73-977-76 і наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять..

 Вид робіт

 Одиниці виміру

 Вартість

Монтаж пластику на стіни  м2  150грн
Монтаж пластику на стелю  м2  170 грн
Монтаж пластику на стелю/стіни ( площа менше 5 м2)   м2  200 - 300 грн
 Монтаж МДФ панелей на стіну  м2 15 грн
Монтаж МДФ панелей на стелі м2   170грн.
Монтаж МДФ стеля/стіни ( площа менше 5 м2)  м2  200 - 300 грн.
 Монтаж вагонки/блок-хауса на стіну (монтаж каркасу, монтаж вагонки на каркас, без розкриття лаком)   м2 150 грн.
 Монтаж вагонки/блок-хауса на стіну (монтаж каркаса, монтаж вагонки на каркас, з розкриттям вагонки лаком)   м2 180 грн.
   Монтаж вагонки на стелю/блок-хауса   (Монтаж каркаса, монтаж вагонки на каркас без розкриття лаком)  м2 170 грн.
   Монтаж вагонки на стелю /блок-хауса  (Монтаж каркасу, монтаж вагонки на каркас без розкриття лаком)  м2 200 грн.
   Укоси із пластику/МДФ  м.п. 150 грн.
  Откосы из вагонки/блок-хауса   м.п.  150 грн.
   Монтаж підвісної стелі Армстронг  м2 от 150 грн

Вартість робіт може відрізнятись від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації зателефонуйте нашим контактним телефонам, що вказані на сайті.

монтаж   ПВХ-панелей Харьков

Якщо вам потрібно змонтувати полиць або стіни на кухні, в коридорі, ванною або на балконі, наша будівельна бригада може Вам у цьому допомогти і змонтувати пластикові панелі, ПВХ панелі, вагонка (блок хаус), МДФ панелі  Харків, швидко та якісно і при цьому гарантуємо акуратність і професійний підхід час усіх етапів монтажу.

Спираючись на отриманий досвід, дотримуючись технологій, використовуючи передове обладнання, ми впевнено виконуємо роботи будь-якої складності. Ми знаємо, як правильно монтувати дані види оздоблювальних матеріалів, працюємо, отримуючи задоволення, пишаємося та любимо свою справу.

монтаж   ПВХ-панелей Харьков

Ми здійснюємо такі види монтажу:

-монтаж пластикових панелей, ПВХ панелей у Харкові;

- монтаж МДФ панелей у Харкові;

-монтаж вагонки в Харкові;

- монтаж блок-хаусу в Харкові.

монтаж   ПВХ-панелей Харьков

Фактична ціна на монтаж пластикових панелей, вагонки (ПВХ панелі), блок-хаусу, мдф панелей Харків розраховується індивідуально і залежить від сукупності кількох факторів:

- Площа стін (при великих обсягах передбачена знижка)

- Особливості планування приміщення (висота стель вище 3,5-х метрів, сходові марші, колон, складної геометрії і т.д.)

-Наявність специфічних вимог та побажань

- Різновид використовуваної продукції 

Ми просимо Вас планувати свій ремонт заздалегідь і записуватись на монтаж хоча б за 2-3 дні, до початку передбачуваних робіт.

Особливості ПВХ стель

Коли у наше життя увійшли нові, цікаві будматеріали збільшилась і кількість Відмінних і різних методів обробки стелі. Арсенал дизайнерських рішень включає стелі натяжні, підвісні, мінеральні, скляні, дзеркальні, вітражні, з гіпсокартону, обшиті дерев'яними панелями.…

У прагнення оригінальності не слід перехльостувати в кітч.  Краще вибрати ПВХ-панелі спокійних, нейтральних пастельних тонів. І око не дратує, і об'єм кімнати візуально збільшує. Що при звичайно низьких стелях у квартирі багатоповерхового будинку зовсім не зайве.

Магазини будматеріалів пропонують вельми широкий вибір панелей ПВХ. Різної довжини та ширини, вони бувають лакові, глянсові, матові, під дерево чи мармур. Це на ваш смак; головне - не сплутати зі стіновими. Сучасний ринок пропонує безліч різновидів стельових панелей. Залишилося тільки вибрати саме те, що підходить саме для вашого інтер'єру. Різниця – у вазі. Пластикові панелі для стін важче та жорсткіше. Стельові набагато легше, що спрощує роботу. Крихкість викликає необхідність акуратного поводження з ними: вм'ятину можна залишити навіть рукою, а не інструментом.

Гідність такого виду обробки - при складності роботи недосвідченому будівельнику-аматору цілком під силу впоратися з встановленням пластикової стелі своїми руками.

Оздоблювальний матеріал міцний, довговічний, пластичний, відрізняється гарною звукоізоляцією, вологостійкий, що не вигоряє на сонці, легко чиститься. Як не дивно, завдяки спеціальним добавкам екологічно чистий, стійкий до високих температур, горить та не видає неприємних запахів. Тому можна замінити звичну електропроводку на схеми, що дозволяють встановити світлодіоди, галогенні, точечні ліхтарики. Оздоблення стелі пластиковими панелями дає можливість не звертати увагу на нерівність поверхні стелі. Якщо видно труби або проводка, панелі їх надійно замаскують. Щоправда, з'їдять до півтора сантиметра висота кімнати.

Монтаж пластикової стелі

Технологія оздоблення стелі ПВХ-панелями включає кілька етапів: 

Перший етап. Рівнем намічаємо місця кріплення твердих профілів, які повинні йти по периметру. Їх необхідно встановити точно горизонтально. Щільно кріпимо профіль до стіни – так, щоб не залишити зазорів та щілин.

Другий етап. За допомогою шурупів встановлюємо поперечні профілі – ті самі, які триматимуть стельові панелі.

 Третій етап.  Монтуємо на профілі по периметру профіль, схожий на англійську "L".

Якщо ваш варіант ремонту стелі передбачає встановлення особливого освітлення або маскування комунікацій, саме час зайнятися цим, поки ви не приступили безпосередньо до монтаж ПВХ-панелей.

Четвертий етап. Акуратно ножівкою або ножицями по металу ріжемо панелі по довжині стелі. Укладання першої панелі не повинно стати млинцем. Кріпимо її як якомога ближче до кута до поперечних профілів саморізами. Наступні монтуємо в пази, що розташовані на попередній панелі; кріпимо до каркаса.

 П'ятий етап, найважчий і вимагає особливої акуратності – монтаж останньої панелі. Її, як правило, потрібно обрізати по завширшки, а потім обережно вставити в планку біля протилежної стіни.

 Шостий етап. На стельовий плінтус наносимо рідкі цвяхи. На кілька секунд притискаємо щільно до стелі. Ганчіркою прибираємо надлишок клею.

Пластикові панелі на стелі ванній та кухні.

Оскільки ПВХ-панелі напрочуд вологостійкий, їх логічно монтувати у ванній. Навіть якщо вас ґрунтовно заллють сусіди зверху, пластикові панелі витримають удар і не доведеться робити капітальний ремонт. Особливо якщо встановити панелі з полівінілхлориду ще й на стінах. З тієї ж причини цей оздоблювальний матеріал чудово підходить для облицювання домашнього харчоблоку. На кухні пластикові панелі особливо хороші тим, що плити, перш за все газові, ґрунтовно загажують стелю кіптявою. А ПВХ-панелі, навіть білі, легко відмиваються звичайними. засобами побутової хімії, і проблема вирішується у хвилини.

Але все ж таки, краще довірити вашу стелю професіоналам, тому що весь процес пройде швидше, якісніше і без ваших зайвих зусиль і нервів, тому що щось робити вперше без практичних навичок дуже важко і часом клопітно, оскільки без необхідного набору інструментів, ваша стеля не буде мати той вигляд, який ви очікували.