Утеплення стін квартири у Харкові

Чому варто замовити утеплення фасаду у нас?
утепление фасада Харьков утепление фасада Харьков утепление фасада Харьков
Утеплення стін у Харкові
від 850 грн за М2

Наша команда займається утепленням фасадів вже понад 10 років. За час роботи ми виконали понад 500 об'єктів у Харкові та напрацювали величезний досвід у області утеплення фасадів. Наш досвід допомагає нам виконувати роботи з утеплення вашого житла так, щоб ви дійсно економили та жили теплі, а не насолоджувалися бутафорією.

На нашу роботу з утеплення фасадів ми даємо гарантію. Контроль за якістю виконання робіт з утеплення здійснює на всіх етапах виконання роботи. Це робиться для того, щоб мінімізувати ризик гарантійного обслуговування. Але навіть якщо щось трапиться з вашим фасадом у гарантійний термін обслуговування, ми з радістю все виправимо, тому що репутація для нас – все!

Крім гарантії якості виконуваних робіт, ми даємо гарантію на суворе дотримання обумовлених термінів виконання, які чітко прописуються в договорі.

Окремо хотілося б відзначити нашу гнучку цінову політику. Ми готові запропонувати вам знижку залежно від обсягів робіт. До того ж, остаточну вартість утеплення фасаду в Харкові ми прораховуємо перед початком утеплення і прописуємо суму в договорі. Ви можете бути впевнені – вартість утеплення не зміниться до закінчення роботи!

Замовити утеплення фасаду в Харкові можна за телефонами(066)60-977-76, (068)73-977-76 і наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Телефонуйте і ми завжди домовимось!

Вартість утеплення фасаду у Харкові

Системи утеплення фасадів
(вартість роботи з матеріалом)

Вартість
за м2

Детальний опис

    «ЕКО-ФАСАД 50»

     Утеплення стін пінопластом 50мм

    Вартість роботи та матеріалів

від  850 грн/м2

     «ЕКО-ФАСАД 100»

     Утеплення стін пінопластом 100мм

    Вартість роботи та матеріалів

від  900 грн/м2

     «CТАНДАРТ-ФАСАД 50»

     Утеплення стін пінопластом 50мм

    Вартість роботи та матеріалів

від  1100 грн/м2

    «CТАНДАРТ-ФАСАД 100»

    Утеплення стін пінопластом 100мм

    Вартість роботи та матеріалів

від  1200 грн/м2

    «ЕВРО-ФАСАД 50»

     Утеплення стін
    кам'яною мінеральною ватою
50мм

від  1300 грн/м2

    «ЕВРО-ФАСАД 100»

     Утеплення стін
     кам'яною мінеральною ватою
100мм

від  1400 грн/м2

Вартість робіт може відрізнятись від цін, що ви бачите на сайті. Для детальної інформації зателефонуйте нашим контактним телефонам, що вказані на сайті.


перевага утеплення
фасаду пінопластом

Не боїться вологи і не вбирає її.

Має хороші теплоізоляційні властивості.

Відсутність плісняви та грибків на поверхні.

Дешевша за мінвату і меншу вагу.

Стійкість до перепадів температур.

Немає потреби в монтажі гідроізоляції.

Простота та легкість у монтажі.

Слабка горючість та самозагасання.

Коли краще замовити утеплення фасаду в Харкові?

Найчастіше наші клієнти згадують про те, що треба утеплити своє житло в середині осені. Гарячий сезон у фасадників завжди – це середина та кінець осені. Це коли сиро, холодно, короткий робочий день та часті дощі. Дехто навіть звертається за утепленням у зимовий час. Це природно, оскільки починає холодати. Через те, що починається ажіотаж на послугу та складнощів з якими фасадчик стикається в осінній період, ціна квадратного метра зростає.

Тому найкращим часом замовити послугу утеплення фасаду квартири в Харкові - це весна, літо і початок осені. І ось чому:

• якщо ви звернетеся за утепленням у розпал сезону, коли на послугу великий попит, то ціни будуть дорожчими та важчими знайти якісних виконавців,

• погодні умови дозволяють провести фасадні роботи з дотриманням усіх технологій, а отже такий фасад прослужить довго і надійно захистить вас від холоду,

• більш комфортні умови для роботи фасадників, менше завантаження, і як результат якісніша робота.


Як сильно збільшиться температура після утеплення?

Все залежить від теплоізоляційних властивостей матеріалу, товщини утеплювача та якості виконання робіт. У середньому температура в приміщенні стає вищою на 2-5 градусів. Причому йде вся вогкість із приміщення та знижуються витрати на опалення.

утепление фасада Харьков утепление фасада Харьков

Утеплення фасаду квартири у Харкові

Як ми працюємо?
1. Приймемо ваш дзвінок.
Дамо професійну консультацію.
2. Приїдемо на замір.
Оцінимо вартість утеплення вашої будівлі.
3. Складемо кошторис.
Складемо детальний кошторис та обговоримо всі умови.
4. Укомплектуємо об'єкт.
Візьмемо весь клопіт по комплектації об'єкта на себе.
5. Виконаємо утеплення.
Зробимо ремонт вашого приміщення під ключ.
6. Гарантований результат.
Ви отримаєте якісно фасад, що утеплює, за розумну ціну.

Чому варто вибрати саме нас?

ВИСОКА ЯКІСТЬ

За 10 років професійної роботи ми виконали більше 20000м2 утеплення стін максимально якісно. та на високому рівні сервісу!
ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Ми здобули колосальний досвід у сфері утеплення фасадів та набули достатньо професійних навичок для того, щоб виконати будь-яку вашу примху!
РОЗУМНА ЦІНА

Ми не завищуємо ціни та тримаємо їх на розумному рівні, щоб наші будівельні послуги були доступні всім нашим клієнтам.
Економія

Замовивши послуги утеплення, ви отримаєте економію на обігріві вашого житла, за рахунок правильно виконаної, згідно з технологією роботи!
Тільки спеціалісти

Для нас утеплення фасадів - це не тільки робота, а й елемент самовираження, в який кожен їхній професіонал, виконує роботу на совість.
Технологічність

Наявність професійного інструменту та обладнання дозволяє нам виконати будь-яку роботу, максимально швидко та гарантовано якісно!
утепление стен Харьков цена
утепление фасадов Харьков цена

Cнайважливіших моментів у Будівництво або ремонт будівлі є утеплення фасаду.  Утеплення фасадів Харків дозволяє зберігати тепло в приміщенні взимку та підтримувати прохолодну температуру влітку. Утеплення фасаду будинку дозволяє вам скоротити витрати енергії на 60% на обігрівальних приладах, що запобігає появі вогкості, грибка на стінах усередині приміщення, а також створює додаткову звукоізоляцію. Перевага зовнішнього утеплення фасадів  тому, що його можна однаково ефективно застосовувати як на тих, що будуються, так і на вже введених в експлуатацію будинках.

Система утеплення фасадів Харків — це комплексне фасадне оздоблення, що включає в себе утеплення фасаду теплоізоляційними плитами — установка плити на спеціальну клейову суміш і додаткове механічне кріплення спеціальними дюбелями, нанесення базового клеєармуючого шару і остаточного захисно-декоративного оздоблювального шару.

утепление Харьков цена

На даний момент час  найбільшого поширення отримала технологія утеплення «мокрій фасад», або так зване мокре утеплення. Ця система відмінно підходить як для обробки новобудов, так і реконструкції старих будівель, у тому числі пам'яток архітектури, оскільки система «мокрий фасад» не впливає на конструкцію самого будівлі. Даний вид утеплення не несе додаткове навантаження на стіни будинку. тому може застосовуватись на стінах будь-якої товщини, не вимагаючи при цьому проводити додаткові роботи зі зміцнення фундаменту.Утеплення фасадів мокрим способом дозволяє використовувати різні оздоблювальні матеріали: декоративні фарби, штукатурки, різноманітні карнизи, пілястри тощо, додаючи привабливості зовнішньому вигляду будівлі. Крім того, мокре утеплення фасаду є ще й економічним рішенням.

утепление Харьков цена

Галерея наших робіт


Утеплення фасаду будинку в Харкові

утепление стен Харьков цена
утепление стен дома Харьков цена

Утеплення стін будинку у Харкові

Утеплення стін будинку в Харкові допомагає уникнути основної втрати тепла через стіни. У будинку всі чотири стіни виходять на вулицю та більше остигають на відміну від стін квартири.

І на жаль, заміна вікон не призведе до значного збільшення температури та енергоекономії в опалювальний період.

Безперечно, це правильне рішення, але не тільки вікна пропускають холод.

Згодом у цегляній кладці з'являються дрібні тріщини та щілини, які призводять до того, що в приміщення починає просочуватися холодне повітря і, тим самим, помітно знижує загальну температуру.

Тому ставати необхідною замовлення послуги – Утеплення будинку У Харкові від компанії ПРОФ-РЕМОНТ СЕРВІС.

Краще один раз утеплити будинок у Харкові і надалі жити в теплі, економити на газі та не опалювати вулицю.

Утеплення будинку в Харкові можливе як зовні, так і зсередини. Зовнішнє утеплення стін будинку в Харкові вважається більш ефективним, оскільки в цьому випадку точка роси виходить за межі самої стіни і між кладкою та утеплювачем не утворюється грибок, пліснява та вогкість. Ізолюючи будівлю зовні, ви дозволяєте стінам «дихати», але холодні потоки повітря не пропускають усередину.

Якщо у вас старі або погані стіни і тому ви сильно замерзаєте взимку - вирішите проблему прямо зараз! Зателефонуйте нам та замовте професійне утеплення будинку в Харкові за ціною від 450 грн за М2. Дана ціна утеплення будинку в Харкові у нас значно вигідніша, ніж у конкурентів. Повна енергоефективність вашого будинку та мінімум витрат на опалення, а також затишок та комфорт навіть найморознішими. вечорами вам гарантовано!

Телефонуйте та замовляйте послугу утеплення приватних будинків Харків прямо зараз. ПРОФ-РЕМОНТ СЕРВІС гарантує здійснення високоякісного утеплення вашого будинку відповідно до найвищих європейськими стандартами якості. Крім самого утеплення зовні будинку, ми також виконуємо декоративні штукатурки, завдяки чому ваше житло набуває красивого та сучасного вигляду.

утепление фасада дома Харьков цена

Переваги утеплення фасаду зовні:

- значне зменшення втрат тепла через зовнішні стіни дозволить Вам скоротити витрати енергії для опалення, а також Вам буде достатньо джерела тепла меншої потужності;

- зовнішнє утеплення запобігає промерзанню стін, і обмежить вплив температурних стін. деформацій;

- збільшення терміну служби зовнішніх стін Вашого будинку, а в зимові місяці стіни будуть мати високу температуру на внутрішній поверхні;

-  у літню пору року мінімальне нагрівання конструкції;.

- покращення температурного режиму в приміщенні;

- обмеження можливості конденсації вологи в стінах і виникнення плісняви.

Утеплення фасадів за допомогою системи утеплення «мокрій фасад Харків» може проводитися наступними способами:

- утеплення фасадів пінопластом (пінополістиролом);

-утеплення фасаду мінеральною ватою.

Властивості матеріалів

 Пінопласт 

Мінеральна вата

Теплопровідність Не вище 0,039 Вт/(м.К) Не вище 0,047 Вт/(м.К)
Паропроникність Низька  Висока
 Пожежонебезпека Схильний до термодеструкції, але не розповсюджує вогонь  Не горить
Середня щільність Низька, легка вага Висока, конструкція важча
 Економічність Відносно дешева, менш трудомістка  Вдвічі дорожче, ніж утеплення пінопластом

Широке застосування завдяки легкій вазі матеріалу отримало утеплення стін пінопластом Харків. Крім того, якщо порівнювати показники теплопровідності пінопласту з мінеральною ватою, то пінопластова плита товщиною 50мм рівноцінна мінеральній ваті товщиною 110мм. Також основною перевагою утеплення пінопластом Харків є його ненамокаємість, на відміну від мінеральної вати. Якщо казати про горючість, то тут перевага за мінеральною ватою, оскільки вона, на відміну від пінополістиролу, не є пальним матеріалом. Вартість утеплення вдома пінопластом або мінеральною ватою практично не відрізняється. Обидва матеріалу вважаються зручними та простими для монтажу, проте полістирол більш пружний та стійкий до механічних впливів, на відміну від мінеральної вати.

В даний час утеплення будівель стає все більш частою темою всіх будівельників та інвесторів. Недостатня теплоізоляція наводить не тільки до втрат тепла і збільшення витрат на опалення, але і збільшує ризик пошкодження стін у результаті їх частого промерзання.

Так як обов'язковою складовою частиною утеплення є остаточне оздоблення поверхні, Ваш будинок буде мати новий вигляд.

Роботи виробляємо з лісів та методом промислового альпінізму.Переваги утеплення фасаду пінопластом.

З уроків фізики нам відомо, що чим щільніше матеріал, тим вже прилягають один до одного молекули, що передають теплову енергію, тим вище теплопровідність матеріалу, отже, холод із вулиці швидше потрапляє до будинку. Тому пінопласт 25 щільності краще тримає тепло ніж екстрадований пінополістирол та пінопласт 35 густини.

Кам'яна мінеральна вата має більш високі показники вологопоглинання порівняно з пінопластом, що ускладнює роботу та впливає на кінцеву вартість матеріалу з роботою. Хоча, утеплений фасад ватою на загальну думку дихає.

Поняття “дихання стіни” – це суто будівельний термін. Науково доведено, що водяний пар, що проходить через стіни приватних будинків  та багатоповерхівок складає всього  від 0.5 до 3% від nbsp; повного потоку водяної пари, що усувається з житла - ця незначна різниця залежить від справності вентиляції (головним чином) та вологості в приміщенні, а меншою мірою від виду термоізоляції стін, а також від вмісту водяної пари у зовнішньому повітрі. Зовнішні стіни будівлі не в змозі навіть частково замінити вентиляцію в ролі усунення водяної пари з приміщень, оскільки обсяги водяної пари багаторазово вищі від тієї його кількості, яка насправді може проникнути через зовнішні стіни житла, навіть якщо відмовитися від їх утеплення пінопластом.  Тому утеплені стіни пінопластом ніяк не вплинуть на виведення водяної пари з вашої житла, чого не скажеш про вентиляцію будівлі, якщо вона буде засмічена або пошкоджено.

утепление фасада Харьков утепление фасада Харьков

 Утеплення пінопластом не дасть значного приросту тепла в будинку чи квартирі без його обігріву, але утримує всередині приміщення більше 30% тепла, яке було б втрачено за відсутності утеплювача. Не утеплюючи фасад, Ви «опалюєте вулицю» за власний кошт.

Пінопласт є однорідним продуктом спінювання без будь-яких хімічних добавок та формоутворюючих речовин. У процесі експлуатації абсолютно не виділяє жодного випарів, ні випромінювань. Пінопласт – найбезпечніший для здоров'я людини та екологічно чистий теплоізоляційний матеріал із усіх існуючих.

Важливий плюс утеплення фасаду пінопластом – це те, що витрачені на утеплення гроші окупляться через кілька років, а після того ви відчуєте суттєву економію коштів на опаленні свого житла у зимовий період.

Фасадна фарба відмінно захищає від багатьох хімічних, променевих та температурних. впливів, але не настільки ефективно, як шар декоративної штукатурки, яка служить ще й механічним захистом армуючого шару. Використовуючи у декорі "Шубу" або "Короїд", Ви продовжуєте термін служби фасаду майже вдвічі і забезпечуєте естетичний зовнішній вигляд Вашого житла. 

Пінопластові плити мають температуру самозаймання +490 0С. Горючість пінополістирольних плит визначається не тільки їх фізико-хімічними властивостями, а також комбінацією з іншими будівельними матеріалами, а також існуванням необхідні захисні шари. Якщо дотримуватись правил протипожежної безпеки пінопласт марки ПСБ-С менш небезпечний, ніж інші поширені будівельні матеріали.

Пінополістирольні плити досить довговічний матеріал і термін їхньої служби залежить тільки від якості виготовлення, тому в роботі ми використовуємо виключно якісні матеріали відомих українських торгових марок.

Єдині вороги пінопласту - це ультрафіолетове випромінювання та механічні дії. Саме тому пінопласт необхідно оточувати матеріалами, які будуть перешкоджати. цим впливам.

 Пінопласт абсолютно не токсичний, ним можна користуватися без будь-яких побоювань. Це підтверджується і тим, що вже протягом багатьох років його використовують для виготовлення продовольчих упаковок, що передбачають прямий контакт з харчовими продуктами. 

І насамкінець, довіряйте роботу з утеплення фасаду професіоналам, щоб потім не було гірких моментів розчарування від прийнятого фасаду та додаткових витрат коштів на виправлення неякісної роботи.


Що входить у вартість утеплення?

Вартість утеплення фасаду розраховується з урахуванням вартості всіх матеріалів, необхідних для якісного утеплення, доставки матеріалів на об'єкт, проведення робіт з утеплення вашого фасаду, прибирання території за собою після проведення робіт, винесення та вивіз сміття. Усі розміри менше 10 м2 вважаються як 10м2.

 У вартість стандартної роботи  з утеплення в пакеті послуг “СТАНДАРТ-ФАСАД” входить:

- Наклеювання пінопласту на клей «Anserglob-39» або його аналог.

 - При утепленні фасаду використовується пінопласт 25 щільності торгової марки Століт товщиною 50 і 100мм розміром 1м*1м.

- Грибкування пінопласту пластиковими дюбелями – цвяхами.

- Герметизація   швів пінопласту та капелюшків пластикових трун розчином «Anserglob-40» або його аналогом.

- Шпаклівка пінопласту в два шари під склосітку 145 густини розчином «Anserglob-40» або його аналогом і подальше фарбування.

- Монтаж оцинкованого козирка над утеплювачем.

- Зведення укосів на вікнах входить у загальну вартість квадратного метра утеплення.

-Доставка матеріалів на об'єкт у межах міста, за винятком віддалених та важко доступних об'єктів та об'єктів за містом входять у вартість квадратного метра утеплення.У вартість квадратного метра утеплення не входить:

У вартість квадратного метра утеплення не входить заміна відливів на вікні та наявність на фасаді різних навісних елементів, таких як кондиціонери, супутникові тарілки та ін.

Всі декоративні елементи (арки над вікнами, колони по кутах будівлі тощо), які будуть зведені на фасаді, вважаються окремо, за одиницю виміру береться метр. погонний.

При роботі в часному секторі або на перших поверхах багатоповерхових будинків у вартість роботи не входить доставка та вивезення лісів на об'єкт та складання/розбирання їх при виконання робіт.

Нанесення декоративних штукатурок; короїд, баранчик і т.д. не входить у вартість стандартного утеплення та збільшує вартість на від 95 грн. за м2.

Демонтаж/ монтаж залізних віконних решіток не  входить у вартість утеплення фасаду і вважається від 300 300 грн. одну решітку.

  При наявності на стіні кондиціонерів або супутникових тарілок, вартість фасаду збільшиться на   200  грн. за утеплення довкола навісного елемента.

Відливи на вікно вважаються також окремо.  Вартість демонтажу/монтажу відливу на одне вікно  200 грн.


Як самостійно зробити замір утеплення?

Не так вже й складно  прорахувати самостійна орієнтовну вартість утеплення вашого фасаду. Необхідно взяти рулетку і виміряти ширину вашого фасаду по схожому нижньому поверху вашого багатоповерхового будинку і помножити на висоту H =3м. Висота три метри в більшості випадків панельних багатоповерхівок є. константою, тому що при утепленні утеплити не тільки вашу панель, а й між плиткові шви, через які йде значна частина тепло втрати вашої квартири. При вимірі ширини фасаду ви вимірюєте довжину разом із між плитковими швами.

Знаючи ширину і довжину ми знайдемо площу вашого фасаду та помножимо її на ту вартість утеплення, яка залежить від товщини утеплювача, тобто утеплення проводитиметься пінопластом 50мм або 100мм.

При розрахунку утеплення, якщо ваш фасад не є глухим і на ньому є вікна, то вони входять у загальну вартість вашого фасадного утеплення і вважаються, як загальна площа всієї вашої стіни.

Потрібно враховувати необхідність заміни віконних укосів, вартість демонтажу старого, встановлення нового ще плюс 200 грн. до загальної вартості утеплення за вікно. Заміна відливу балконної рами завдовжки до 3.5м – 350 грн.

Потрібно враховувати необхідність заміни віконних укосів, вартість демонтажу старого, встановлення нового ще плюс 200 грн. до загальної вартості утеплення за вікно. Заміна відливу балконної рами завдовжки до 3.5м – 350 грн.

Велику роль має поверх, серединні поверхи завжди дорожчі ніж перші та останні, через складність подачі матеріалів.

Монтаж всіх декор елементів, арки над вікнами, колони по кутах фасаду будинку розраховуватися індивідуально, як метр погонний.

Всі площі утеплення, які менше 10 м2 вважаються як 10м2 і не як інакше.

Ось у принципі і все, що необхідно знати для самостійного виміру та розрахунку вартість утеплення.

утепление фасада Харьков утепление фасада Харьков